به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

برپایی نمایشگاه کتاب و نرم افزار علوم قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان صحنه

برپایی نمایشگاه کتاب و نرم افزار علوم قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان صحنه
به مناسبت ماه مبارک رمضان، روز دوشنبه (29 خرداد) نمایشگاه کتاب و نرم افزارعلوم قرآنی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صحنه و با همکاری معاونت قرآنی اداره کل در محل کتابخانه ابن سینای این شهرستان با حضور مسئولین ادارات و نهادهای فرهنگی گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ به مناسبت ماه مبارک رمضان، روز دوشنبه (29 خرداد) نمایشگاه کتاب و نرم افزارعلوم قرآنی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صحنه و با همکاری معاونت قرآنی اداره کل در محل کتابخانه ابن سینای این شهرستان گشایش یافت.
سلیمانی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صحنه گفت:این نمایشگاه به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف نشر و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و تأمین منابع مورد نیاز مردم متدین شهرستان برگزارگردیده است.
وی افزود:در این نمایشگاه بیش از 540عنوان کتاب در 3 هزار جلد، در زمینه های قرآن و معارف اسلامی، تفسیر قرآن، آموزش نماز و احکام ، پاسخ مسائل شرعی و کتب دیگر در زمینه های فرهنگ و ادب، تاریخ، روانشناسی، اجتماعی، اخلاقی، داستان، کودک و... جهت بازدید همشهریان عزیز و فرهنگ دوست با تخفیف50 درصد برپا شده است.
سلیمانی گفت : امیدوارم این اقدام فرهنگی گامی مؤثر در راستای تحقق فرهنگ و معارف قرآنی و ترویج و توسعه معنویت در شهرستان صحنه باشد.
گفتنی است؛ نمایشگاه مذکور از تاریخ 29خرداد تا 7 تیر، به مدت 10 روز جهت بازدید علاقه مندان دایر می باشد.

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۲۲:۰۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد