به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

همایش انتخاب جوان برتر صحنه

همایش انتخاب جوان برتر صحنه
همایش تجلیل از جوانان برتر شهرستان صحنه با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و امور اجتماعی استانداری و جمعی از مسولین استانی و شهرستانی این شهر برگزار گردید.

همایش تجلیل از جوانان برتر شهرستان صحنه با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و امور اجتماعی استانداری و جمعی از مسولین استانی  و شهرستانی این  شهر برگزار گردید.

در این برنامه که با همت فرمانداری ،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،ورزش و جوانان  صحنه و در محل سالن آمفی تئاتر چهار باغ برگزار گردید ،از جوانان برتر و نخبه این شهر در حوزه های مختلف فرهنگی هنری ،ورزشی ،علمی  و...تجلیل گردید.

فرزادی پور فرماندار شهرستان صحنه ضمن تشکر از ادارات همکار در اجرای این همایش ،حل مشکلات جوانان را بدست خود آنان میسر دانست ،و خواستار مشارکت و ارائه پیشنهادات و اعلام نظرات آنان در کمک به توسعه و پیشرفت شهرستان صحنه شد.وی برگزاری همایش تجلیل از جوان برتر صحنه را از پیشنهادات و اجرای خود جوانان دانست، و آن را نتیجه اعتماد به جوانان خلاق و فعال این شهرستان بیان نمود.

حجت الاسلام الموسلمین الیاسی امام جمعه صحنه نیز در این مراسم حضرت علی اکبر (ع)را به عنوان الگویی مناسب برای جوانان دانسته و آسایش و امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون جوانان فداکار و شجاع دانسته که جوانی و جان و مال خود را فدای دفاع از اسلام و کشور کردند.وی بیان داشت جوانان باید همواره سفارش و صحبت های ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص  جوان را که شامل تزکیه ،ورزش ،مطالعه است بعنوان سرلوحه خود قرار دهند.

پس از اجرای دو گروه موسیقی شهرستان با حضور حجت الاسلام جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشانه ،گودرزی مدیر کل امور اجتماعی اتانداری ،مشاور جوان استاندار و امام جمعه ،فرماندار ،و جمعی از مسئولین استان و شهرستان از منتخبین و برجستگان مختلف فرهنگی و هنری ،ورزشی ،علمی و ..تجلیل گردید.در بخش فرهنگی هنری از آقایان ، حسین خزائی (شاعر) ،یزدان بابایی (شاعر) رسول عظیمی (نویسنده و شاعر )و رضا نظری ایلخانی (نویسنده  و شاعر)با اهدای لوح تقدیر ،تندیس و هدایای نقدی قدردانی و تجلیل گردید
همایش

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد